Rozkład jazdy linii 64
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Dąbie Dworzec (71012)
- Kierunek: Klucz Autostrada
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Bagienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Emilii Gierczak | |
5 | 2 | Klombowa | |
6 | 1 | Gryfińska | |
9 | 3 | Bagienna | |
10 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
12 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
14 | 2 | Sanatoryjna | |
16 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
17 | 1 | Grabowa | |
18 | 1 | Złota | |
21 | 3 | Granitowa | |
23 | 2 | Podjuchy | |
24 | 1 | Metalowa | |
26 | 2 | Podjuchy Dworzec | |
27 | 1 | Dmowskiego | |
28 | 1 | Transportowa | |
29 | 1 | Tokarska | |
30 | 1 | Rymarska | |
31 | 1 | Sucha | |
32 | 1 | Kluczborska | |
33 | 1 | Klucz Autostrada (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym