Rozkład jazdy linii 64
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz Autostrada | |||
2 | Kluczborska | ||
1 | Sucha | ||
1 | Rymarska | ||
1 | Tokarska | ||
1 | Transportowa | ||
1 | Dmowskiego | ||
1 | Podjuchy Dworzec | ||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
Bagienna (przystanek końcowy) | |||
1 | Bagienna | ||
2 | Gryfińska | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Dąbie Dworzec | ||
2 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
1 | Warmińska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym