Rozkład jazdy linii 64
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Klucz Autostrada (83511)
- Kierunek: Dąbie Osiedle
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Bagienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz Autostrada (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Kluczborska | |
3 | 1 | Sucha | |
4 | 1 | Rymarska | |
5 | 1 | Tokarska | |
6 | 1 | Transportowa | |
7 | 1 | Dmowskiego | |
8 | 1 | Podjuchy Dworzec | |
9 | 1 | Metalowa | |
11 | 2 | Podjuchy | |
12 | 1 | Granitowa | |
14 | 2 | Złota | |
15 | 1 | Grabowa | |
17 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
18 | 1 | Sanatoryjna | |
21 | 3 | Rondo Ułanów Podolskich | |
22 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
23 | 1 | Torfowa | |
Bagienna (przystanek końcowy) | |||
24 | 1 | Bagienna | |
26 | 2 | Gryfińska | |
27 | 1 | Klombowa | |
28 | 1 | Emilii Gierczak | |
31 | 3 | Dąbie Dworzec | |
33 | 2 | Plac Słowiański | |
35 | 2 | Jugosłowiańska | |
36 | 1 | Warmińska | |
37 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym