Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Grabowa (82211)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec lub Klucz
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:14 Godzina 8:44 | Godzina 9:15 Godzina 9:46 | Godzina 10:16 Godzina 10:46 | Godzina 11:17 Godzina 11:47 | Godzina 12:17 Godzina 12:47 | Godzina 13:17 Godzina 13:47 | Godzina 14:17 Godzina 14:47 | Godzina 15:17 Godzina 15:47 | Godzina 16:16 Godzina 16:46 | Godzina 17:16 Godzina 17:46 | Godzina 18:15 Godzina 18:44 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 | Godzina 22:13 Godzina 22:43 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:13 Godzina 8:43 | Godzina 9:14 Godzina 9:44 | Godzina 10:14 Godzina 10:44 | Godzina 11:15 Godzina 11:45 | Godzina 12:15 Godzina 12:45 | Godzina 13:15 Godzina 13:45 | Godzina 14:15 Godzina 14:45 | Godzina 15:15 Godzina 15:45 | Godzina 16:14 Godzina 16:44 | Godzina 17:14 Godzina 17:44 | Godzina 18:14 Godzina 18:44 | Godzina 19:14 Godzina 19:44 | Godzina 20:13 Godzina 20:43 | Godzina 21:13 Godzina 21:43 | Godzina 22:13 Godzina 22:43 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Klucz”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
0 | Zaranie | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Wańkowicza | ||
2 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Sanatoryjna | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Grabowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Złota | |
4 | 3 | Granitowa | |
6 | 2 | Podjuchy | |
7 | 1 | Metalowa | |
9 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) | |
Podjuchy Dworzec | |||
Dmowskiego | |||
Transportowa | |||
Tokarska | |||
Rymarska | |||
Sucha | |||
Klucz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym