Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Klucz (83311)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 Godzina 6:21 Godzina 6:41 | Godzina 7:00 Godzina 7:20 Godzina 7:40 | Godzina 8:00 | Godzina 14:40 Godzina 14:59 | Godzina 15:19 Godzina 15:39 Godzina 15:59 | Godzina 16:20 Godzina 16:40 | Godzina 17:01 Godzina 17:21 | |||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:21 Godzina 6:41 |
---|---|
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:20 Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:00 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | Godzina 14:40 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:39 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:20 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:21 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz (bieżący przystanek) | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Wańkowicza | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Zaranie | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Kolorowych Domów | ||
1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym