Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Jaśminowa ZUS (86721)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec lub Klucz
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:10 Godzina 8:40 | Godzina 9:10 Godzina 9:41 | Godzina 10:11 Godzina 10:41 | Godzina 11:12 Godzina 11:42 | Godzina 12:12 Godzina 12:42 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 | Godzina 14:12 Godzina 14:42 | Godzina 15:12 Godzina 15:42 | Godzina 16:11 Godzina 16:41 | Godzina 17:11 Godzina 17:41 | Godzina 18:11 Godzina 18:40 | Godzina 19:10 Godzina 19:40 | Godzina 20:09 Godzina 20:39 | Godzina 21:09 Godzina 21:39 | Godzina 22:09 Godzina 22:39 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:09 Godzina 8:39 | Godzina 9:10 Godzina 9:40 | Godzina 10:10 Godzina 10:40 | Godzina 11:10 Godzina 11:40 | Godzina 12:10 Godzina 12:40 | Godzina 13:10 Godzina 13:40 | Godzina 14:10 Godzina 14:40 | Godzina 15:10 Godzina 15:40 | Godzina 16:10 Godzina 16:40 | Godzina 17:10 Godzina 17:40 | Godzina 18:10 Godzina 18:40 | Godzina 19:10 Godzina 19:40 | Godzina 20:09 Godzina 20:39 | Godzina 21:09 Godzina 21:39 | Godzina 22:09 Godzina 22:39 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Klucz”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
0 | Zaranie | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Wańkowicza | ||
2 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
4 | 2 | Sanatoryjna | |
6 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
7 | 1 | Grabowa | |
8 | 1 | Złota | |
11 | 3 | Granitowa | |
13 | 2 | Podjuchy | |
14 | 1 | Metalowa | |
16 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) | |
Podjuchy Dworzec | |||
Dmowskiego | |||
Transportowa | |||
Tokarska | |||
Rymarska | |||
Sucha | |||
Klucz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym