Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:43 | Godzina 6:03 Godzina 6:25 Godzina 6:46 | Godzina 7:06 Godzina 7:26 Godzina 7:48 | Godzina 14:29 Godzina 14:50 | Godzina 15:10 Godzina 15:31 Godzina 15:51 | Godzina 16:11 Godzina 16:31 Godzina 16:49 | Godzina 17:09 | |||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:43 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:25 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:26 Godzina 7:48 |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | Godzina 14:29 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:31 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:31 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:09 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Klucz”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
0 | Zaranie | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Wańkowicza | ||
2 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Sanatoryjna | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Grabowa | ||
1 | Złota | ||
3 | Granitowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) | ||
Podjuchy Dworzec | |||
Dmowskiego | |||
Transportowa | |||
Tokarska (bieżący przystanek) | |||
Rymarska | |||
Sucha | |||
Klucz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym