Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Iwaszkiewicza (88121)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:56 | Godzina 9:26 Godzina 9:56 | Godzina 10:26 Godzina 10:56 | Godzina 11:27 Godzina 11:57 | Godzina 12:27 Godzina 12:57 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 | Godzina 15:27 Godzina 15:57 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 | Godzina 17:26 Godzina 17:56 | Godzina 18:26 Godzina 18:56 | Godzina 19:26 Godzina 19:56 | Godzina 20:26 Godzina 20:56 | Godzina 21:26 Godzina 21:56 | Godzina 22:25 Godzina 22:55 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:56 | Godzina 9:26 Godzina 9:56 | Godzina 10:26 Godzina 10:56 | Godzina 11:26 Godzina 11:56 | Godzina 12:26 Godzina 12:56 | Godzina 13:26 Godzina 13:56 | Godzina 14:26 Godzina 14:56 | Godzina 15:26 Godzina 15:56 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 | Godzina 17:26 Godzina 17:56 | Godzina 18:26 Godzina 18:56 | Godzina 19:26 Godzina 19:56 | Godzina 20:26 Godzina 20:56 | Godzina 21:26 Godzina 21:56 | Godzina 22:25 Godzina 22:55 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Wańkowicza | ||
1 | Iwaszkiewicza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zaranie | |
2 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
4 | 2 | Rondo Reagana | |
5 | 1 | Kolorowych Domów | |
6 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym