Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wańkowicza (88011)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:55 | Godzina 9:25 Godzina 9:55 | Godzina 10:25 Godzina 10:55 | Godzina 11:26 Godzina 11:56 | Godzina 12:26 Godzina 12:56 | Godzina 13:26 Godzina 13:56 | Godzina 14:26 Godzina 14:56 | Godzina 15:26 Godzina 15:56 | Godzina 16:25 Godzina 16:55 | Godzina 17:25 Godzina 17:55 | Godzina 18:25 Godzina 18:55 | Godzina 19:25 Godzina 19:55 | Godzina 20:25 Godzina 20:55 | Godzina 21:25 Godzina 21:55 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:55 | Godzina 9:25 Godzina 9:55 | Godzina 10:25 Godzina 10:55 | Godzina 11:25 Godzina 11:55 | Godzina 12:25 Godzina 12:55 | Godzina 13:25 Godzina 13:55 | Godzina 14:25 Godzina 14:55 | Godzina 15:25 Godzina 15:55 | Godzina 16:25 Godzina 16:55 | Godzina 17:25 Godzina 17:55 | Godzina 18:25 Godzina 18:55 | Godzina 19:25 Godzina 19:55 | Godzina 20:25 Godzina 20:55 | Godzina 21:25 Godzina 21:55 | Godzina 22:24 Godzina 22:54 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Wańkowicza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Iwaszkiewicza | |
2 | 1 | Zaranie | |
3 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
5 | 2 | Rondo Reagana | |
6 | 1 | Kolorowych Domów | |
7 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym