Rozkład jazdy linii 67
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Emilii Plater (14011)
- Kierunek: Karola Miarki
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Plac Matki Teresy | |
3 | 2 | Sczanieckiej | |
6 | 3 | Ofiar Oświęcimia | |
7 | 1 | Kołłątaja | |
10 | 3 | Jasne Błonia | |
12 | 2 | Piotra Skargi | |
14 | 2 | Bogumiły | |
16 | 2 | Łękno | |
18 | 2 | Lindego | |
21 | 3 | Poniatowskiego | |
23 | 2 | Witkiewicza | |
25 | 2 | Osiedle Przyjaźni | |
27 | 2 | Ogrody „Santocka” | |
28 | 1 | Świerczewska | |
29 | 1 | Karola Miarki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym