Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Junaków (72812)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 | Godzina 9:35 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 | Godzina 17:35 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 | Godzina 21:35 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:35 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 | Godzina 9:35 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 | Godzina 17:35 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 | Godzina 21:35 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:35 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wolframowa | |
4 | 2 | Osada Leśna | |
5 | 1 | Radiostacja | |
7 | 2 | Bryczkowskiego | |
8 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
9 | 1 | Fiołkowa | |
10 | 1 | Bryczkowskiego | |
11 | 1 | Bałtycka | |
12 | 1 | Wiślana | |
13 | 1 | Wielgowo | |
15 | 2 | Zdunowo Szpital | |
16 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
17 | 1 | Lutyków | |
18 | 1 | Drwali | |
19 | 1 | Stary Szlak | |
20 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
22 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
23 | 1 | Przylesie | |
25 | 2 | Płonia Most | |
27 | 2 | Szosa Stargardzka | |
31 | 4 | Kijewo | |
34 | 3 | Struga | |
35 | 1 | Botaniczna | |
38 | 3 | Wiosenna | |
39 | 1 | Struga Zajezdnia | |
41 | 2 | Bagienna | |
42 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
43 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
44 | 1 | Hangarowa | |
46 | 2 | Most Cłowy | |
48 | 2 | Księżnej Anny | |
49 | 1 | Basen Górniczy | |
50 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym