Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Dąbie Dworzec (71011)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 5:07 Godzina 5:35 | Godzina 6:05 Godzina 6:34 | Godzina 7:04 Godzina 7:34 | Godzina 8:04 Godzina 8:34 | Godzina 9:04 Godzina 9:33 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:34 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 | Godzina 15:04 Godzina 15:34 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:14 Godzina 20:54 | Godzina 21:34 | Godzina 22:14 Godzina 22:59 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:54 | Godzina 5:35 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 | Godzina 9:34 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 | Godzina 11:34 | Godzina 12:14 Godzina 12:54 | Godzina 13:34 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 | Godzina 15:34 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 | Godzina 17:34 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:14 Godzina 20:54 | Godzina 21:34 | Godzina 22:14 Godzina 22:59 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:54 |
---|---|
5 | Godzina 5:35 |
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:14 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:14 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:59 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:54 | Godzina 5:34 | Godzina 6:14 Godzina 6:54 | Godzina 7:34 | Godzina 8:14 Godzina 8:54 | Godzina 9:34 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 | Godzina 17:34 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 | Godzina 19:34 | Godzina 20:14 Godzina 20:54 | Godzina 21:34 | Godzina 22:14 Godzina 22:59 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:54 |
---|---|
5 | Godzina 5:34 |
6 | Godzina 6:14 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:14 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:14 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:59 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Bagienna | ||
2 | Gryfińska | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Dąbie Dworzec (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Plac Słowiański | |
4 | 2 | Jugosłowiańska | |
5 | 1 | Warmińska | |
6 | 1 | Dąbie Osiedle | |
9 | 3 | Wolińska | |
10 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
11 | 1 | Kniewska | |
12 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
13 | 1 | Lubczyńska | |
14 | 1 | Załom Parkowa | |
16 | 2 | Załom Kościół | |
18 | 2 | Kablowa | |
19 | 1 | Załom Szkoła | |
22 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym