Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Bagienna (80321)
- Kierunek: Jezierzyce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:52 | Godzina 5:33 | Godzina 6:03 Godzina 6:32 | Godzina 7:02 Godzina 7:32 | Godzina 8:02 Godzina 8:37 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 | Godzina 10:37 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 | Godzina 12:37 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 | Godzina 14:31 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 | Godzina 16:01 Godzina 16:32 | Godzina 17:02 Godzina 17:32 | Godzina 18:07 Godzina 18:37 | Godzina 19:17 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 | Godzina 22:38 | Godzina 23:18 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:52 |
---|---|
5 | Godzina 5:33 |
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:17 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:38 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:18 Godzina 5:58 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 | Godzina 10:37 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 | Godzina 12:37 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 | Godzina 14:37 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 | Godzina 16:37 | Godzina 17:17 Godzina 17:58 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 | Godzina 22:38 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:18 Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:17 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:38 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:18 Godzina 5:58 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 | Godzina 12:37 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 | Godzina 14:37 | Godzina 15:17 Godzina 15:58 | Godzina 16:38 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 | Godzina 22:38 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:18 Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:38 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 01.07.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne | |||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Pszenna | ||
1 | Walecznych | ||
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 | |||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Struga Zajezdnia | |
2 | 1 | Wiosenna | |
4 | 2 | Wiosenna | |
5 | 1 | Botaniczna | |
7 | 2 | Struga | |
10 | 3 | Kijewo | |
14 | 4 | Szosa Stargardzka | |
16 | 2 | Uczniowska | |
17 | 1 | Przyszłości PEKAES | |
18 | 1 | Przyszłości | |
19 | 1 | Pyrzycka | |
20 | 1 | Śmierdnica | |
21 | 1 | Topolowa Stadion | |
22 | 1 | Topolowa | |
23 | 1 | Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym