Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Zdroje Dworzec (84111)
- Kierunek: Osiedle Słoneczne lub Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:06 Godzina 5:37 | Godzina 6:08 Godzina 6:39 | Godzina 7:09 Godzina 7:40 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 | Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:30 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 | Godzina 13:30 | Godzina 14:10 Godzina 14:40 | Godzina 15:11 Godzina 15:41 | Godzina 16:11 Godzina 16:40 | Godzina 17:10 Godzina 17:39 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:46 | ||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:06 Godzina 5:37 |
---|---|
6 | Godzina 6:08 Godzina 6:39 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:46 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:26 | Godzina 6:07 Godzina 6:48 | Godzina 7:28 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 | Godzina 9:29 | Godzina 10:09 Godzina 10:49 | Godzina 11:29 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 | Godzina 13:29 | Godzina 14:09 Godzina 14:49 | Godzina 15:29 | Godzina 16:09 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:46 | |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:26 |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:29 |
14 | Godzina 14:09 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:46 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:26 | Godzina 6:06 Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:28 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 | Godzina 11:28 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:46 | |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:26 |
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:46 |
Ważny od 01.07.2020 |
Objaśnienia:
- e
- Kurs do pętli „Turkusowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Jezierzyce | |||
1 | Topolowa | ||
1 | Topolowa Stadion | ||
2 | Śmierdnica | ||
1 | Pyrzycka | ||
2 | Przyszłości PEKAES | ||
1 | Uczniowska | ||
2 | Szosa Stargardzka | ||
4 | Kijewo | ||
3 | Struga | ||
2 | Botaniczna | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Zdroje Dworzec (bieżący przystanek) | ||
Walecznych 63 | |||
Turkusowa (przystanek końcowy) | |||
2 | 2 | Walecznych | |
3 | 1 | Pszenna | |
5 | 2 | Rondo Reagana | |
Wiosenna | |||
Łubinowa | |||
6 | 1 | Osiedle Słoneczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym