Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wiosenna (80522)
- Kierunek: Jezierzyce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:15 Godzina 4:45 | Godzina 5:21 | Godzina 6:01 Godzina 6:41 | Godzina 7:21 | Godzina 8:01 Godzina 8:41 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 | Godzina 19:21 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 | Godzina 21:21 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 | Godzina 23:21 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:15 Godzina 4:45 |
---|---|
5 | Godzina 5:21 |
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:41 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:21 |
20 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:21 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 |
23 | Godzina 23:21 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:15 Godzina 4:45 | Godzina 5:21 | Godzina 6:01 Godzina 6:41 | Godzina 7:21 | Godzina 8:01 Godzina 8:41 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 | Godzina 19:21 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 | Godzina 21:21 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 | Godzina 23:21 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:15 Godzina 4:45 |
---|---|
5 | Godzina 5:21 |
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:41 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:21 |
20 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:21 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 |
23 | Godzina 23:21 |
Ważny od 01.07.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne | |||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Pszenna | ||
1 | Walecznych | ||
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 | |||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Wiosenna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Botaniczna | |
3 | 2 | Struga | |
6 | 3 | Kijewo | |
10 | 4 | Szosa Stargardzka | |
12 | 2 | Uczniowska | |
13 | 1 | Przyszłości PEKAES | |
14 | 1 | Przyszłości | |
15 | 1 | Pyrzycka | |
16 | 1 | Śmierdnica | |
17 | 1 | Topolowa Stadion | |
18 | 1 | Topolowa | |
19 | 1 | Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym