Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Rugiańska 71 (15711)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 | Godzina 7:24 | Godzina 8:04 Godzina 8:43 | Godzina 9:23 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:24 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 | Godzina 21:24 | Godzina 22:04 Godzina 22:47 | Godzina 23:06 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:14 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:47 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 | Godzina 7:24 | Godzina 8:04 Godzina 8:43 | Godzina 9:23 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:24 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 | Godzina 21:24 | Godzina 22:04 Godzina 22:47 | Godzina 23:06 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:14 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:47 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Rugiańska | |
2 | 1 | Golisza | |
6 | 4 | Pasterska | |
8 | 2 | Przyjaciół Żołnierza | |
11 | 3 | Łabędzia | |
14 | 3 | Chopina | |
17 | 3 | Wszystkich Świętych | |
18 | 1 | Arkońska Szpital | |
19 | 1 | Tatrzańska | |
20 | 1 | Wojciechowskiego | |
21 | 1 | Las Arkoński | |
22 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
22 | 0 | Międzyparkowa | |
23 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
25 | 2 | Zawadzkiego | |
26 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
28 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
29 | 1 | Wernyhory | |
30 | 1 | Reduty Ordona | |
31 | 1 | Kleeberga | |
34 | 3 | Łukasińskiego | |
35 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym