Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Klonowica Zajezdnia (32621)
- Kierunek: Ludowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:19 Godzina 9:59 | Godzina 10:39 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 | Godzina 12:39 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 | Godzina 14:39 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 | Godzina 16:39 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 | Godzina 22:19 Godzina 22:38 | ||
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:19 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 |
22 | Godzina 22:19 Godzina 22:38 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:19 Godzina 9:59 | Godzina 10:39 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 | Godzina 12:39 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 | Godzina 14:39 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 | Godzina 16:39 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 | Godzina 22:19 Godzina 22:38 | ||
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:19 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 |
22 | Godzina 22:19 Godzina 22:38 |
Ważny od 13.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Piekarnicze | |||
2 | Łukasińskiego | ||
2 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Zawadzkiego Kościół | |
4 | 2 | Zawadzkiego | |
5 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
6 | 1 | Międzyparkowa | |
6 | 0 | Stadion „Arkonia” | |
7 | 1 | Las Arkoński | |
8 | 1 | Wojciechowskiego | |
9 | 1 | Arkońska Szpital | |
10 | 1 | Wszystkich Świętych | |
14 | 4 | Chopina | |
17 | 3 | Łabędzia | |
20 | 3 | Przyjaciół Żołnierza | |
22 | 2 | Pasterska | |
24 | 2 | Golisza | |
25 | 1 | Rugiańska | |
26 | 1 | Rugiańska 71 | |
27 | 1 | Dobromiry | |
28 | 1 | Stocznia Remontowa | |
29 | 1 | Ludowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym