Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Łukasińskiego (33542)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:40 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:10 Godzina 9:51 | Godzina 10:31 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 | Godzina 12:31 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 | Godzina 14:31 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 | Godzina 16:31 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 | Godzina 22:30 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:40 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:40 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 | Godzina 10:29 | Godzina 11:09 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 | Godzina 18:30 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 | Godzina 22:30 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:40 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:09 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 13.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina | ||
3 | Wszystkich Świętych | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
1 | Tatrzańska | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Stadion „Arkonia” | ||
0 | Międzyparkowa | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
2 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
2 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Reduty Ordona | ||
1 | Kleeberga | ||
3 | Łukasińskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym