Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wszystkich Świętych (36042)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 Godzina 8:54 | Godzina 9:35 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 | Godzina 17:35 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 | Godzina 19:36 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 | Godzina 21:35 | Godzina 22:15 Godzina 22:58 | Godzina 23:17 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:35 |
22 | Godzina 22:15 Godzina 22:58 |
23 | Godzina 23:17 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 Godzina 8:54 | Godzina 9:34 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 | Godzina 17:35 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 | Godzina 21:35 | Godzina 22:15 Godzina 22:58 | Godzina 23:17 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:35 |
22 | Godzina 22:15 Godzina 22:58 |
23 | Godzina 23:17 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina | ||
3 | Wszystkich Świętych (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Arkońska Szpital | |
2 | 1 | Tatrzańska | |
3 | 1 | Wojciechowskiego | |
4 | 1 | Las Arkoński | |
5 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
5 | 0 | Międzyparkowa | |
6 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
8 | 2 | Zawadzkiego | |
9 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
11 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
12 | 1 | Wernyhory | |
13 | 1 | Reduty Ordona | |
14 | 1 | Kleeberga | |
17 | 3 | Łukasińskiego | |
18 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym