Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Niemcewicza (14321)
- Kierunek: Kołłątaja
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:37 | Godzina 9:37 | Godzina 10:37 | Godzina 11:37 | Godzina 12:37 | Godzina 13:37 | Godzina 14:32 | Godzina 15:32 | Godzina 16:32 | Godzina 17:37 | Godzina 18:27 | Godzina 19:27 | Godzina 20:27 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:57 |
---|---|
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:37 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:37 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:37 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:27 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:02 Godzina 7:47 | Godzina 8:47 | Godzina 9:47 | Godzina 10:47 | Godzina 11:47 | Godzina 12:47 | Godzina 13:47 | Godzina 14:47 | Godzina 15:47 | Godzina 16:47 | Godzina 17:47 | Godzina 18:47 | Godzina 19:47 | Godzina 20:47 | ||||||
Ważny od 09.09.2023 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:47 |
---|---|
8 | Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:47 |
18 | Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:47 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:02 Godzina 7:47 | Godzina 8:47 | Godzina 9:47 | Godzina 10:47 | Godzina 11:47 | Godzina 12:47 | Godzina 13:47 | Godzina 14:47 | Godzina 15:47 | Godzina 16:47 | Godzina 17:47 | Godzina 18:47 | Godzina 19:47 | Godzina 20:47 | ||||||
Ważny od 09.09.2023 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:47 |
---|---|
8 | Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:47 |
18 | Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:47 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Krucza Dom Kombatanta | |||
1 | Szczepowa | ||
1 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
1 | 1 Maja | ||
1 | Cyryla i Metodego | ||
2 | Boguchwały | ||
1 | Niemcewicza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym