Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Boguchwały (14632)
- Kierunek: Krucza Dom Kombatanta
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:27 | Godzina 7:02 | Godzina 8:02 | Godzina 9:02 | Godzina 10:02 | Godzina 11:02 | Godzina 12:02 | Godzina 13:02 | Godzina 14:02 | Godzina 15:02 | Godzina 16:02 | Godzina 17:02 | Godzina 18:02 | Godzina 19:02 | Godzina 20:02 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:27 |
---|---|
7 | Godzina 7:02 |
8 | Godzina 8:02 |
9 | Godzina 9:02 |
10 | Godzina 10:02 |
11 | Godzina 11:02 |
12 | Godzina 12:02 |
13 | Godzina 13:02 |
14 | Godzina 14:02 |
15 | Godzina 15:02 |
16 | Godzina 16:02 |
17 | Godzina 17:02 |
18 | Godzina 18:02 |
19 | Godzina 19:02 |
20 | Godzina 20:02 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:37 | Godzina 7:17 | Godzina 8:17 | Godzina 9:17 | Godzina 10:17 | Godzina 11:17 | Godzina 12:17 | Godzina 13:17 | Godzina 14:17 | Godzina 15:17 | Godzina 16:17 | Godzina 17:17 | Godzina 18:17 | Godzina 19:17 | Godzina 20:17 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:37 |
---|---|
7 | Godzina 7:17 |
8 | Godzina 8:17 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | Godzina 10:17 |
11 | Godzina 11:17 |
12 | Godzina 12:17 |
13 | Godzina 13:17 |
14 | Godzina 14:17 |
15 | Godzina 15:17 |
16 | Godzina 16:17 |
17 | Godzina 17:17 |
18 | Godzina 18:17 |
19 | Godzina 19:17 |
20 | Godzina 20:17 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:37 | Godzina 7:22 | Godzina 8:22 | Godzina 9:22 | Godzina 10:22 | Godzina 11:22 | Godzina 12:22 | Godzina 13:22 | Godzina 14:22 | Godzina 15:22 | Godzina 16:22 | Godzina 17:22 | Godzina 18:22 | Godzina 19:22 | Godzina 20:22 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:37 |
---|---|
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:22 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Cyryla i Metodego | |
3 | 1 | 1 Maja | |
5 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
7 | 2 | Staw Brodowski | |
9 | 2 | Pasterska | |
11 | 2 | Bandurskiego | |
12 | 1 | Axentowicza | |
13 | 1 | Thugutta | |
14 | 1 | Krucza | |
15 | 1 | Krucza Dom Kombatanta (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym