Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wilcza Wiadukt (16612)
- Kierunek: Krucza Dom Kombatanta
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:30 | Godzina 7:06 | Godzina 8:07 | Godzina 9:07 | Godzina 10:07 | Godzina 11:07 | Godzina 12:07 | Godzina 13:07 | Godzina 14:07 | Godzina 15:07 | Godzina 16:07 | Godzina 17:07 | Godzina 18:06 | Godzina 19:06 | Godzina 20:05 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:30 |
---|---|
7 | Godzina 7:06 |
8 | Godzina 8:07 |
9 | Godzina 9:07 |
10 | Godzina 10:07 |
11 | Godzina 11:07 |
12 | Godzina 12:07 |
13 | Godzina 13:07 |
14 | Godzina 14:07 |
15 | Godzina 15:07 |
16 | Godzina 16:07 |
17 | Godzina 17:07 |
18 | Godzina 18:06 |
19 | Godzina 19:06 |
20 | Godzina 20:05 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:40 | Godzina 7:20 | Godzina 8:20 | Godzina 9:21 | Godzina 10:21 | Godzina 11:22 | Godzina 12:22 | Godzina 13:22 | Godzina 14:22 | Godzina 15:22 | Godzina 16:21 | Godzina 17:21 | Godzina 18:20 | Godzina 19:20 | Godzina 20:20 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:40 |
---|---|
7 | Godzina 7:20 |
8 | Godzina 8:20 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:20 |
19 | Godzina 19:20 |
20 | Godzina 20:20 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:40 | Godzina 7:25 | Godzina 8:25 | Godzina 9:25 | Godzina 10:25 | Godzina 11:26 | Godzina 12:26 | Godzina 13:26 | Godzina 14:26 | Godzina 15:26 | Godzina 16:25 | Godzina 17:25 | Godzina 18:25 | Godzina 19:25 | Godzina 20:25 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:40 |
---|---|
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:25 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Staw Brodowski | |
4 | 2 | Pasterska | |
6 | 2 | Bandurskiego | |
7 | 1 | Axentowicza | |
8 | 1 | Thugutta | |
9 | 1 | Krucza | |
10 | 1 | Krucza Dom Kombatanta (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym