Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Staw Brodowski (18221)
- Kierunek: Kołłątaja
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:31 | Godzina 9:31 | Godzina 10:31 | Godzina 11:31 | Godzina 12:31 | Godzina 13:31 | Godzina 14:26 | Godzina 15:26 | Godzina 16:26 | Godzina 17:31 | Godzina 18:21 | Godzina 19:21 | Godzina 20:22 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:51 |
---|---|
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:26 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:21 |
20 | Godzina 20:22 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:57 | Godzina 7:42 | Godzina 8:42 | Godzina 9:41 | Godzina 10:41 | Godzina 11:41 | Godzina 12:41 | Godzina 13:41 | Godzina 14:41 | Godzina 15:41 | Godzina 16:42 | Godzina 17:42 | Godzina 18:42 | Godzina 19:42 | Godzina 20:42 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:57 |
---|---|
7 | Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:42 |
18 | Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:42 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:57 | Godzina 7:42 | Godzina 8:42 | Godzina 9:42 | Godzina 10:42 | Godzina 11:42 | Godzina 12:42 | Godzina 13:42 | Godzina 14:42 | Godzina 15:42 | Godzina 16:42 | Godzina 17:42 | Godzina 18:42 | Godzina 19:42 | Godzina 20:42 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:57 |
---|---|
7 | Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:42 |
18 | Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:42 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Krucza Dom Kombatanta | |||
1 | Szczepowa | ||
1 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
2 | 1 | 1 Maja | |
3 | 1 | Cyryla i Metodego | |
5 | 2 | Boguchwały | |
6 | 1 | Niemcewicza | |
7 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym