Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Szczepowa (44811)
- Kierunek: Kołłątaja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:26 | Godzina 9:26 | Godzina 10:26 | Godzina 11:26 | Godzina 12:26 | Godzina 13:26 | Godzina 14:21 | Godzina 15:20 | Godzina 16:21 | Godzina 17:26 | Godzina 18:16 | Godzina 19:16 | Godzina 20:17 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:45 |
---|---|
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:16 |
19 | Godzina 19:16 |
20 | Godzina 20:17 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:52 | Godzina 7:37 | Godzina 8:37 | Godzina 9:36 | Godzina 10:36 | Godzina 11:36 | Godzina 12:36 | Godzina 13:36 | Godzina 14:36 | Godzina 15:36 | Godzina 16:37 | Godzina 17:37 | Godzina 18:37 | Godzina 19:37 | Godzina 20:37 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:52 |
---|---|
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:37 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:52 | Godzina 7:37 | Godzina 8:37 | Godzina 9:37 | Godzina 10:37 | Godzina 11:37 | Godzina 12:37 | Godzina 13:37 | Godzina 14:37 | Godzina 15:37 | Godzina 16:37 | Godzina 17:37 | Godzina 18:37 | Godzina 19:37 | Godzina 20:37 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:52 |
---|---|
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:37 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:37 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:37 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:37 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:37 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Krucza Dom Kombatanta | |||
1 | Szczepowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jana z Czarnolasu | |
5 | 4 | Komuny Paryskiej | |
6 | 1 | Staw Brodowski | |
7 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
8 | 1 | 1 Maja | |
9 | 1 | Cyryla i Metodego | |
11 | 2 | Boguchwały | |
12 | 1 | Niemcewicza | |
13 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym