Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Struga Zajezdnia (80411)
- Kierunek: Kijewo, Rondo Ułanów Podolskich lub Zakłady Mięsne
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Mięsne”
- c
- Kurs tylko do pętli „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Bagienna | |
3 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
5 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
7 | 2 | Zdroje Dworzec | |
9 | 2 | Mączna | |
10 | 1 | Zdroje Szpital | |
11 | 1 | Akwarelowa | |
12 | 1 | Fioletowa | |
13 | 1 | Osiedle Bukowe | |
14 | 1 | Kolorowych Domów | |
16 | 2 | Chłopska | |
17 | 1 | Swojska | |
18 | 1 | Gwarna | |
19 | 1 | Dąbska | |
20 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
21 | 1 | Kalenicka | |
22 | 1 | Jelenia | |
23 | 1 | Kijewo (przystanek końcowy) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym