Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Kalenicka (85912)
- Kierunek: Kijewo lub Zakłady Mięsne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:14 Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 | Godzina 9:36 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 | Godzina 11:36 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 | Godzina 13:36 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 | Godzina 15:36 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 | Godzina 17:36 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:54 | Godzina 21:34 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:14 Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:14 Godzina 6:54 | Godzina 7:34 | Godzina 8:14 Godzina 8:54 | Godzina 9:35 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 | Godzina 11:36 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 | Godzina 13:36 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 | Godzina 15:36 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 | Godzina 17:35 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:54 | Godzina 21:34 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:14 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:14 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 |
Ważny od 05.09.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Mięsne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Mączna | ||
1 | Zdroje Szpital | ||
1 | Akwarelowa | ||
1 | Fioletowa | ||
1 | Osiedle Bukowe | ||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Chłopska | ||
1 | Swojska | ||
1 | Gwarna | ||
1 | Dąbska | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Kalenicka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jelenia | |
2 | 1 | Kijewo (przystanek końcowy) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym