Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Akwarelowa (88711)
- Kierunek: Kijewo lub Zakłady Mięsne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:05 Godzina 6:46 | Godzina 7:26 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:45 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:45 |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:45 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:45 |
Ważny od 05.09.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Mięsne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Mączna | ||
1 | Zdroje Szpital | ||
1 | Akwarelowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Fioletowa | |
2 | 1 | Osiedle Bukowe | |
3 | 1 | Kolorowych Domów | |
5 | 2 | Chłopska | |
6 | 1 | Swojska | |
7 | 1 | Gwarna | |
8 | 1 | Dąbska | |
9 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
10 | 1 | Kalenicka | |
11 | 1 | Jelenia | |
12 | 1 | Kijewo (przystanek końcowy) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym