Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Matejki (13112)
- Kierunek: Police Jasienica Pętla
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:54 | Godzina 5:21 Godzina 5:44 Godzina 5:54 | Godzina 6:24 Godzina 6:59 | Godzina 7:24 Godzina 7:54 | Godzina 8:24 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 | Godzina 10:34 | Godzina 11:19 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 | Godzina 15:05 Godzina 15:35 | Godzina 16:05 Godzina 16:34 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 | Godzina 18:19 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 | Godzina 21:34 | Godzina 22:19 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:54 |
---|---|
5 | Godzina 5:21 Godzina 5:44 Godzina 5:54 |
6 | Godzina 6:24 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:24 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:19 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:05 Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:19 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:19 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:54 | Godzina 5:21 | Godzina 6:04 Godzina 6:49 | Godzina 7:34 | Godzina 8:19 | Godzina 9:04 Godzina 9:49 | Godzina 10:34 | Godzina 11:19 | Godzina 12:04 Godzina 12:49 | Godzina 13:34 | Godzina 14:19 | Godzina 15:04 Godzina 15:49 | Godzina 16:34 | Godzina 17:19 | Godzina 18:04 Godzina 18:49 | Godzina 19:34 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 | Godzina 21:34 | Godzina 22:19 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:54 |
---|---|
5 | Godzina 5:21 |
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:19 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:19 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:19 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:19 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:19 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:54 | Godzina 5:21 | Godzina 6:04 Godzina 6:49 | Godzina 7:34 | Godzina 8:19 | Godzina 9:04 Godzina 9:49 | Godzina 10:34 | Godzina 11:19 | Godzina 12:04 Godzina 12:49 | Godzina 13:34 | Godzina 14:19 | Godzina 15:04 Godzina 15:49 | Godzina 16:34 | Godzina 17:19 | Godzina 18:04 Godzina 18:49 | Godzina 19:34 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 | Godzina 21:34 | Godzina 22:19 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:54 |
---|---|
5 | Godzina 5:21 |
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:19 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:19 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:19 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:19 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:19 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- c
- Kurs z podjazdem do przystanków „Police Zakłady Chemiczne” i „Police Piotra i Pawła”
- d
- Kurs przez ul. Szosa Polska, z pominięciem ul. Ludgardy, z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- e
- Kurs przez ul. Szosa Polska, z pominięciem ul. Ludgardy, z podjazdem do przystanków „Police Zakłady Chemiczne” i „Police Piotra i Pawła”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
- g
- Kurs tylko do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym