Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Sczanieckiej (14112)
- Kierunek: Police Jasienica Pętla
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:23 Godzina 5:46 Godzina 5:56 | Godzina 6:26 | Godzina 7:01 Godzina 7:26 Godzina 7:56 | Godzina 8:26 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:21 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:36 | Godzina 15:07 Godzina 15:37 | Godzina 16:07 Godzina 16:36 | Godzina 17:06 Godzina 17:36 | Godzina 18:21 | Godzina 19:11 Godzina 19:46 | Godzina 20:21 Godzina 20:51 | Godzina 21:36 | Godzina 22:21 | Godzina 23:06 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:23 Godzina 5:46 Godzina 5:56 |
6 | Godzina 6:26 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:26 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:37 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:06 Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:21 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:23 | Godzina 6:06 Godzina 6:51 | Godzina 7:36 | Godzina 8:21 | Godzina 9:06 Godzina 9:51 | Godzina 10:36 | Godzina 11:21 | Godzina 12:06 Godzina 12:51 | Godzina 13:36 | Godzina 14:21 | Godzina 15:06 Godzina 15:51 | Godzina 16:36 | Godzina 17:21 | Godzina 18:06 Godzina 18:51 | Godzina 19:36 | Godzina 20:21 Godzina 20:51 | Godzina 21:36 | Godzina 22:21 | Godzina 23:06 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:23 |
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:21 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:23 | Godzina 6:06 Godzina 6:51 | Godzina 7:36 | Godzina 8:21 | Godzina 9:06 Godzina 9:51 | Godzina 10:36 | Godzina 11:21 | Godzina 12:06 Godzina 12:51 | Godzina 13:36 | Godzina 14:21 | Godzina 15:06 Godzina 15:51 | Godzina 16:36 | Godzina 17:21 | Godzina 18:06 Godzina 18:51 | Godzina 19:36 | Godzina 20:21 Godzina 20:51 | Godzina 21:36 | Godzina 22:21 | Godzina 23:06 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:23 |
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:21 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- c
- Kurs z podjazdem do przystanków „Police Zakłady Chemiczne” i „Police Piotra i Pawła”
- d
- Kurs przez ul. Szosa Polska, z pominięciem ul. Ludgardy, z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- e
- Kurs przez ul. Szosa Polska, z pominięciem ul. Ludgardy, z podjazdem do przystanków „Police Zakłady Chemiczne” i „Police Piotra i Pawła”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
- g
- Kurs tylko do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym