Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wilcza Wiadukt (16612)
- Kierunek: Police Jasienica Pętla
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 5:24 Godzina 5:47 Godzina 5:57 | Godzina 6:27 | Godzina 7:02 Godzina 7:27 Godzina 7:57 | Godzina 8:27 | Godzina 9:17 Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:23 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 | Godzina 15:09 Godzina 15:39 | Godzina 16:09 Godzina 16:38 | Godzina 17:08 Godzina 17:38 | Godzina 18:23 | Godzina 19:13 Godzina 19:48 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 | Godzina 21:37 | Godzina 22:22 | Godzina 23:07 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:57 |
---|---|
5 | Godzina 5:24 Godzina 5:47 Godzina 5:57 |
6 | Godzina 6:27 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:27 Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:17 Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:08 Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:22 |
23 | Godzina 23:07 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 5:24 | Godzina 6:07 Godzina 6:52 | Godzina 7:37 | Godzina 8:22 | Godzina 9:08 Godzina 9:53 | Godzina 10:38 | Godzina 11:23 | Godzina 12:08 Godzina 12:53 | Godzina 13:38 | Godzina 14:23 | Godzina 15:08 Godzina 15:53 | Godzina 16:38 | Godzina 17:23 | Godzina 18:07 Godzina 18:52 | Godzina 19:37 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 | Godzina 21:37 | Godzina 22:22 | Godzina 23:07 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:57 |
---|---|
5 | Godzina 5:24 |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:08 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:23 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:22 |
23 | Godzina 23:07 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 5:24 | Godzina 6:07 Godzina 6:52 | Godzina 7:37 | Godzina 8:22 | Godzina 9:07 Godzina 9:52 | Godzina 10:37 | Godzina 11:22 | Godzina 12:07 Godzina 12:52 | Godzina 13:37 | Godzina 14:22 | Godzina 15:07 Godzina 15:52 | Godzina 16:37 | Godzina 17:22 | Godzina 18:07 Godzina 18:52 | Godzina 19:37 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 | Godzina 21:37 | Godzina 22:22 | Godzina 23:07 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:57 |
---|---|
5 | Godzina 5:24 |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:37 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:22 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:22 |
23 | Godzina 23:07 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- c
- Kurs z podjazdem do przystanków „Police Zakłady Chemiczne” i „Police Piotra i Pawła”
- d
- Kurs przez ul. Szosa Polska, z pominięciem ul. Ludgardy, z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- e
- Kurs przez ul. Szosa Polska, z pominięciem ul. Ludgardy, z podjazdem do przystanków „Police Zakłady Chemiczne” i „Police Piotra i Pawła”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
- g
- Kurs tylko do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym