Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Ludgardy (42912)
- Kierunek: Police Jasienica Pętla
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:38 | Godzina 6:01 Godzina 6:12 Godzina 6:42 | Godzina 7:17 Godzina 7:42 | Godzina 8:12 Godzina 8:42 | Godzina 9:32 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:38 | Godzina 12:23 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 | Godzina 14:25 Godzina 14:55 | Godzina 15:26 Godzina 15:56 | Godzina 16:26 Godzina 16:55 | Godzina 17:25 Godzina 17:55 | Godzina 18:38 | Godzina 19:28 | Godzina 20:03 Godzina 20:37 | Godzina 21:07 Godzina 21:52 | Godzina 22:36 | Godzina 23:21 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:38 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:12 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:17 Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:25 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:26 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:26 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:25 Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:36 |
23 | Godzina 23:21 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:38 | Godzina 6:22 | Godzina 7:07 Godzina 7:52 | Godzina 8:37 | Godzina 9:23 | Godzina 10:08 Godzina 10:53 | Godzina 11:38 | Godzina 12:23 | Godzina 13:08 Godzina 13:53 | Godzina 14:38 | Godzina 15:23 | Godzina 16:08 Godzina 16:53 | Godzina 17:38 | Godzina 18:22 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 | Godzina 20:37 | Godzina 21:07 Godzina 21:52 | Godzina 22:36 | Godzina 23:21 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:38 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:36 |
23 | Godzina 23:21 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:38 | Godzina 6:21 | Godzina 7:06 Godzina 7:51 | Godzina 8:36 | Godzina 9:22 | Godzina 10:07 Godzina 10:52 | Godzina 11:37 | Godzina 12:22 | Godzina 13:07 Godzina 13:52 | Godzina 14:37 | Godzina 15:22 | Godzina 16:07 Godzina 16:52 | Godzina 17:37 | Godzina 18:22 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 | Godzina 20:37 | Godzina 21:07 Godzina 21:52 | Godzina 22:36 | Godzina 23:21 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:38 |
---|---|
6 | Godzina 6:21 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:36 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:37 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:07 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:36 |
23 | Godzina 23:21 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- c
- Kurs z podjazdem do przystanków „Police Zakłady Chemiczne” i „Police Piotra i Pawła”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
- g
- Kurs tylko do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
2 | Rayskiego | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Górna | ||
1 | Dywizjonu 303 | ||
1 | Ludgardy (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Średnia | |
2 | 1 | Zagórskiego 10 | |
Kolonistów | |||
Dojazdowa | |||
Zagórskiego | |||
3 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
4 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
5 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
6 | 1 | Przęsocin Centralna | |
7 | 1 | Przęsocin Radosna | |
9 | 2 | Police Ofiar Stutthofu | |
10 | 1 | Police Palmowa | |
11 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
13 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
15 | 2 | Police Rynek | |
16 | 1 | Police Dubois | |
17 | 1 | Police Kamienna | |
19 | 2 | Police Kuźnicka | |
Police Zakłady Chemiczne | |||
20 | 1 | Police Kombinat Krzyżówka | |
21 | 1 | Police Jasienicka | |
22 | 1 | Police Messer | |
23 | 1 | Police Jasienica Krzyżówka | |
Police Piotra i Pawła | |||
24 | 1 | Police Jasienica | |
25 | 1 | Police Jasienica Pętla (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym