Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Górna (43111)
- Kierunek: Police Jasienica Pętla
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 Godzina 5:59 | Godzina 6:10 Godzina 6:40 | Godzina 7:15 Godzina 7:40 | Godzina 8:10 Godzina 8:40 | Godzina 9:30 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:36 | Godzina 12:21 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 | Godzina 14:23 Godzina 14:53 | Godzina 15:24 Godzina 15:54 | Godzina 16:24 Godzina 16:53 | Godzina 17:23 Godzina 17:53 | Godzina 18:36 | Godzina 19:26 | Godzina 20:01 Godzina 20:35 | Godzina 21:05 Godzina 21:50 | Godzina 22:34 | Godzina 23:19 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:36 Godzina 5:59 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:15 Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:10 Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:23 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:24 Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:24 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:23 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:36 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:01 Godzina 20:35 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:19 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:20 | Godzina 7:05 Godzina 7:50 | Godzina 8:35 | Godzina 9:21 | Godzina 10:06 Godzina 10:51 | Godzina 11:36 | Godzina 12:21 | Godzina 13:06 Godzina 13:51 | Godzina 14:36 | Godzina 15:21 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 | Godzina 17:36 | Godzina 18:20 | Godzina 19:05 Godzina 19:50 | Godzina 20:35 | Godzina 21:05 Godzina 21:50 | Godzina 22:34 | Godzina 23:19 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:35 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:20 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:35 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:19 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:19 | Godzina 7:04 Godzina 7:49 | Godzina 8:34 | Godzina 9:20 | Godzina 10:05 Godzina 10:50 | Godzina 11:35 | Godzina 12:20 | Godzina 13:05 Godzina 13:50 | Godzina 14:35 | Godzina 15:20 | Godzina 16:05 Godzina 16:50 | Godzina 17:35 | Godzina 18:20 | Godzina 19:05 Godzina 19:50 | Godzina 20:35 | Godzina 21:05 Godzina 21:50 | Godzina 22:34 | Godzina 23:19 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:19 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:05 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:20 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:35 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:19 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- c
- Kurs z podjazdem do przystanków „Police Zakłady Chemiczne” i „Police Piotra i Pawła”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
- g
- Kurs tylko do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
2 | Rayskiego | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Górna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Dywizjonu 303 | |
2 | 1 | Ludgardy | |
3 | 1 | Średnia | |
4 | 1 | Zagórskiego 10 | |
Kolonistów | |||
Dojazdowa | |||
Zagórskiego | |||
5 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
6 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
7 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
8 | 1 | Przęsocin Centralna | |
9 | 1 | Przęsocin Radosna | |
11 | 2 | Police Ofiar Stutthofu | |
12 | 1 | Police Palmowa | |
13 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
15 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
17 | 2 | Police Rynek | |
18 | 1 | Police Dubois | |
19 | 1 | Police Kamienna | |
21 | 2 | Police Kuźnicka | |
Police Zakłady Chemiczne | |||
22 | 1 | Police Kombinat Krzyżówka | |
23 | 1 | Police Jasienicka | |
24 | 1 | Police Messer | |
25 | 1 | Police Jasienica Krzyżówka | |
Police Piotra i Pawła | |||
26 | 1 | Police Jasienica | |
27 | 1 | Police Jasienica Pętla (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym