Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:58 | Godzina 5:42 | Godzina 6:12 | Godzina 7:09 Godzina 7:54 | Godzina 8:38 | Godzina 9:23 | Godzina 10:08 Godzina 10:52 | Godzina 11:37 | Godzina 12:22 | Godzina 13:07 | Godzina 14:07 Godzina 14:37 | Godzina 15:22 | Godzina 16:08 Godzina 16:53 | Godzina 17:39 | Godzina 18:24 | Godzina 19:09 Godzina 19:54 | Godzina 20:39 | Godzina 21:22 | Godzina 22:07 Godzina 22:29 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:58 |
---|---|
5 | Godzina 5:42 |
6 | Godzina 6:12 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:37 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:07 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:39 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:29 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:58 | Godzina 5:43 | Godzina 6:13 | Godzina 7:10 Godzina 7:55 | Godzina 8:39 | Godzina 9:24 | Godzina 10:09 Godzina 10:53 | Godzina 11:38 | Godzina 12:23 | Godzina 13:07 | Godzina 14:07 Godzina 14:38 | Godzina 15:23 | Godzina 16:08 Godzina 16:53 | Godzina 17:39 | Godzina 18:24 | Godzina 19:09 Godzina 19:54 | Godzina 20:39 | Godzina 21:22 | Godzina 22:07 Godzina 22:29 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:58 |
---|---|
5 | Godzina 5:43 |
6 | Godzina 6:13 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:39 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:07 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:39 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:29 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Kombinat Krzyżówka | |
Police Zakłady Chemiczne | |||
2 | 1 | Police Kuźnicka | |
4 | 2 | Police Kamienna | |
5 | 1 | Police Dubois | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
6 | 1 | Police Rynek | |
8 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
10 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
11 | 1 | Police Palmowa | |
12 | 1 | Police Ofiar Stutthofu | |
14 | 2 | Przęsocin Radosna | |
15 | 1 | Przęsocin Centralna | |
16 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
17 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
18 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
19 | 1 | Zagórskiego 10 | |
20 | 1 | Średnia | |
21 | 1 | Ludgardy | |
22 | 1 | Dywizjonu 303 | |
23 | 1 | Górna | |
25 | 2 | Nehringa | |
26 | 1 | Pokoju | |
28 | 2 | Bogumińska | |
29 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
30 | 1 | Hoża | |
32 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
35 | 3 | Komuny Paryskiej | |
36 | 1 | Staw Brodowski | |
37 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
39 | 2 | Sczanieckiej | |
41 | 2 | Matejki | |
44 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym