Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Kościelna (40912)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła lub Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:43 | Godzina 6:20 | Godzina 7:20 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 | Godzina 9:39 | Godzina 10:31 | Godzina 11:16 Godzina 11:46 | Godzina 12:31 | Godzina 13:01 Godzina 13:46 | Godzina 14:16 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 | Godzina 16:16 Godzina 16:46 | Godzina 17:31 | Godzina 18:18 | Godzina 19:20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 | Godzina 21:20 | Godzina 22:00 Godzina 22:38 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:43 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 |
7 | Godzina 7:20 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:16 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:18 |
19 | Godzina 19:20 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:38 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:43 | Godzina 6:20 | Godzina 7:20 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 | Godzina 9:40 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:20 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | Godzina 18:40 | Godzina 19:20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 | Godzina 21:20 | Godzina 22:00 Godzina 22:38 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:43 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 |
7 | Godzina 7:20 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:20 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:38 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:37 | Godzina 6:29 | Godzina 7:17 | Godzina 8:05 Godzina 8:53 | Godzina 9:41 | Godzina 10:29 Godzina 10:58 | Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:20 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | Godzina 18:41 | Godzina 19:29 | Godzina 20:17 | Godzina 21:05 Godzina 21:53 | Godzina 22:41 | Godzina 23:29 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:37 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 |
7 | Godzina 7:17 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:53 |
9 | Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:29 Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:17 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:41 |
23 | Godzina 23:29 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Police Tanowska” i dalej do pętli „Police Zajezdnia”
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
- d
- Kurs tylko do przystanku „Police Tanowska” i dalej do pętli „Police Zajezdnia”, z podjazdem do przystanku „Teleyard”
- e
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zajezdnia”
- f
- Kurs z podjazdem do przystanków „Teleyard” i „Police Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zamknięta | |
3 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
4 | 1 | Stołczyn Północny | |
4 | 0 | Cegłówka | |
5 | 1 | Celulozowa | |
6 | 1 | Skolwin Dworzec | |
7 | 1 | Stołczyńska | |
9 | 2 | Wodna | |
10 | 1 | Nowy Świat | |
11 | 1 | Orłowska | |
12 | 1 | Police Jesionowa | |
13 | 1 | Police Cisowa | |
14 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
16 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
18 | 2 | Police Rynek | |
19 | 1 | Police Grunwaldzka | |
20 | 1 | Police Siedlecka | |
21 | 1 | Police Dworzec | |
22 | 1 | Police Szpital | |
23 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
24 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
26 | 2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
27 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym