Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:08 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 | Godzina 8:28 | Godzina 9:19 | Godzina 10:04 Godzina 10:49 | Godzina 11:34 | Godzina 12:19 Godzina 12:49 | Godzina 13:34 | Godzina 14:04 Godzina 14:49 | Godzina 15:19 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 | Godzina 17:19 | Godzina 18:08 Godzina 18:50 | Godzina 19:48 | Godzina 20:28 | Godzina 21:08 Godzina 21:48 | Godzina 22:20 | Godzina 23:00 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:08 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:19 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:19 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:28 |
21 | Godzina 21:08 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:20 |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:08 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 | Godzina 8:28 | Godzina 9:28 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 | Godzina 11:28 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:28 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 | Godzina 20:28 | Godzina 21:08 Godzina 21:48 | Godzina 22:20 | Godzina 23:00 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:08 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:28 |
21 | Godzina 21:08 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:20 |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:18 | Godzina 6:06 Godzina 6:54 | Godzina 7:42 | Godzina 8:30 | Godzina 9:18 | Godzina 10:06 Godzina 10:48 | Godzina 11:28 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:18 | Godzina 19:06 Godzina 19:54 | Godzina 20:42 | Godzina 21:30 | Godzina 22:18 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:18 |
---|---|
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:18 |
19 | Godzina 19:06 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:18 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Kościelna | |
3 | 2 | Nad Odrą | |
5 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym