Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Nowy Świat (41712)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła lub Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:52 | Godzina 6:29 | Godzina 7:29 | Godzina 8:09 Godzina 8:49 | Godzina 9:49 | Godzina 10:41 | Godzina 11:26 Godzina 11:56 | Godzina 12:41 | Godzina 13:11 Godzina 13:56 | Godzina 14:26 | Godzina 15:11 Godzina 15:41 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 | Godzina 17:41 | Godzina 18:27 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:09 Godzina 22:47 | Godzina 23:27 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:52 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:49 |
9 | Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:26 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:41 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:47 |
23 | Godzina 23:27 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:52 | Godzina 6:29 | Godzina 7:29 | Godzina 8:09 Godzina 8:49 | Godzina 9:50 | Godzina 10:30 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 | Godzina 18:49 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:09 Godzina 22:47 | Godzina 23:27 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:52 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:49 |
9 | Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:47 |
23 | Godzina 23:27 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:38 | Godzina 7:26 | Godzina 8:14 | Godzina 9:03 Godzina 9:51 | Godzina 10:39 | Godzina 11:08 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 | Godzina 18:50 | Godzina 19:38 | Godzina 20:26 | Godzina 21:14 | Godzina 22:02 Godzina 22:50 | Godzina 23:38 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:14 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:26 |
21 | Godzina 21:14 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:50 |
23 | Godzina 23:38 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Police Tanowska” i dalej do pętli „Police Zajezdnia”
- e
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Orłowska | |
2 | 1 | Police Jesionowa | |
3 | 1 | Police Cisowa | |
4 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
6 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
8 | 2 | Police Rynek | |
9 | 1 | Police Grunwaldzka | |
10 | 1 | Police Siedlecka | |
11 | 1 | Police Dworzec | |
12 | 1 | Police Szpital | |
13 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
14 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
16 | 2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
17 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym