Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Tanowska Szkoła (51111)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:38 | Godzina 5:02 Godzina 5:30 | Godzina 6:37 | Godzina 7:07 Godzina 7:37 | Godzina 8:07 Godzina 8:37 | Godzina 9:03 Godzina 9:37 | Godzina 10:07 Godzina 10:37 | Godzina 11:07 Godzina 11:37 | Godzina 12:07 Godzina 12:33 | Godzina 13:07 Godzina 13:29 | Godzina 14:00 Godzina 14:37 | Godzina 15:03 Godzina 15:37 | Godzina 16:07 Godzina 16:37 | Godzina 17:07 Godzina 17:34 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zajezdnia”
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
- d
- Kurs z podjazdem do przystanków „Police Zajezdnia” i „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła (bieżący przystanek) | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | 1 | Police Tanowska | |
2 | 1 | Police Chodkiewicza | |
4 | 2 | Police PCK | |
5 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
6 | 1 | Police Szpital | |
7 | 1 | Police Dworzec | |
8 | 1 | Police Grunwaldzka | |
9 | 1 | Police Rynek | |
11 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
13 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
14 | 1 | Police Cisowa | |
15 | 1 | Police Jesionowa | |
16 | 1 | Orłowska | |
18 | 2 | Nowy Świat | |
19 | 1 | Wodna | |
20 | 1 | Stołczyńska | |
21 | 1 | Skolwin Dworzec | |
22 | 1 | Celulozowa | |
23 | 1 | Cegłówka | |
23 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
24 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
26 | 2 | Zamknięta | |
27 | 1 | Kościelna | |
29 | 2 | Nad Odrą | |
31 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym