Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Piłsudskiego Rondo (52731)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła lub Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:05 Godzina 6:42 | Godzina 7:42 | Godzina 8:22 | Godzina 9:02 | Godzina 10:02 Godzina 10:54 | Godzina 11:39 | Godzina 12:09 Godzina 12:54 | Godzina 13:24 | Godzina 14:09 Godzina 14:39 | Godzina 15:24 Godzina 15:54 | Godzina 16:39 | Godzina 17:09 Godzina 17:54 | Godzina 18:40 | Godzina 19:42 | Godzina 20:22 | Godzina 21:02 Godzina 21:42 | Godzina 22:22 | Godzina 23:00 Godzina 23:40 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:42 |
---|---|
7 | Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:02 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:09 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:09 Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:24 Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:22 |
21 | Godzina 21:02 Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:22 |
23 | Godzina 23:00 Godzina 23:40 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:05 Godzina 6:42 | Godzina 7:42 | Godzina 8:22 | Godzina 9:02 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:03 | Godzina 19:02 Godzina 19:42 | Godzina 20:22 | Godzina 21:02 Godzina 21:42 | Godzina 22:22 | Godzina 23:00 Godzina 23:40 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:42 |
---|---|
7 | Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:02 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:03 |
19 | Godzina 19:02 Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:22 |
21 | Godzina 21:02 Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:22 |
23 | Godzina 23:00 Godzina 23:40 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:59 | Godzina 6:51 | Godzina 7:39 | Godzina 8:27 | Godzina 9:16 | Godzina 10:04 Godzina 10:52 | Godzina 11:21 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:03 | Godzina 19:03 Godzina 19:51 | Godzina 20:39 | Godzina 21:27 | Godzina 22:15 | Godzina 23:03 Godzina 23:51 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:59 |
---|---|
6 | Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:16 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:03 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:39 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:15 |
23 | Godzina 23:03 Godzina 23:51 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Police Tanowska” i dalej do pętli „Police Zajezdnia”
- e
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Orłowska | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Rynek | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
3 | 2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
4 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym