Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Cisowa (55712)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:18 Godzina 5:56 | Godzina 6:56 | Godzina 7:36 | Godzina 8:16 | Godzina 9:07 Godzina 9:52 | Godzina 10:37 | Godzina 11:22 | Godzina 12:07 Godzina 12:37 | Godzina 13:22 Godzina 13:52 | Godzina 14:37 | Godzina 15:07 Godzina 15:52 | Godzina 16:22 | Godzina 17:07 Godzina 17:56 | Godzina 18:38 | Godzina 19:36 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:08 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:18 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:16 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:22 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:48 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:18 Godzina 5:56 | Godzina 6:56 | Godzina 7:36 | Godzina 8:16 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 | Godzina 14:36 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 | Godzina 16:36 | Godzina 17:16 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 | Godzina 19:36 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:08 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:18 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:16 |
9 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:16 |
18 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:48 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:06 Godzina 5:54 | Godzina 6:42 | Godzina 7:30 | Godzina 8:18 | Godzina 9:06 Godzina 9:54 | Godzina 10:36 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 | Godzina 14:36 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 | Godzina 16:36 | Godzina 17:16 | Godzina 18:06 Godzina 18:54 | Godzina 19:42 | Godzina 20:30 | Godzina 21:18 | Godzina 22:06 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:06 Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:16 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:54 |
19 | Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:18 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:58 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Cisowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Jesionowa | |
2 | 1 | Orłowska | |
4 | 2 | Nowy Świat | |
5 | 1 | Wodna | |
6 | 1 | Stołczyńska | |
7 | 1 | Skolwin Dworzec | |
8 | 1 | Celulozowa | |
9 | 1 | Cegłówka | |
9 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
10 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
12 | 2 | Zamknięta | |
13 | 1 | Kościelna | |
15 | 2 | Nad Odrą | |
17 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym