Rozkład jazdy linii 5
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Plac Gałczyńskiego (12111)
- Kierunek: Żołnierska lub Zajezdnia Pogodno
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 Godzina 4:47 Godzina 4:54 | Godzina 23:10 Godzina 23:20 Godzina 23:30 | ||||||||||||||||||
Ważny od 02.09.2023 |
4 | Godzina 4:40 Godzina 4:47 Godzina 4:54 |
---|---|
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | Godzina 23:10 Godzina 23:20 Godzina 23:30 |
Ważny od 02.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:44 Godzina 4:52 | Godzina 5:00 | Godzina 23:10 Godzina 23:20 Godzina 23:30 | |||||||||||||||||
Ważny od 02.09.2023 |
4 | Godzina 4:44 Godzina 4:52 |
---|---|
5 | Godzina 5:00 |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | Godzina 23:10 Godzina 23:20 Godzina 23:30 |
Ważny od 02.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:44 Godzina 4:52 | Godzina 5:00 | Godzina 23:10 Godzina 23:20 Godzina 23:30 | |||||||||||||||||
Ważny od 29.07.2023 |
4 | Godzina 4:44 Godzina 4:52 |
---|---|
5 | Godzina 5:00 |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | Godzina 23:10 Godzina 23:20 Godzina 23:30 |
Ważny od 29.07.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:50 | Godzina 5:05 Godzina 5:13 | Godzina 23:11 Godzina 23:17 Godzina 23:29 | |||||||||||||||||
Ważny od 29.07.2023 |
4 | Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:05 Godzina 5:13 |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | Godzina 23:11 Godzina 23:17 Godzina 23:29 |
Ważny od 29.07.2023 |
Objaśnienia:
- B
- Zjazd do zajezdni Pogodno
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Plac Gałczyńskiego (bieżący przystanek) | |||
Wawrzyniaka | |||
2 | Karłowicza | ||
2 | Poniatowskiego | ||
1 | Konopnickiej | ||
1 | Brzozowskiego | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Żołnierska (przystanek końcowy) | ||
Wawrzyniaka | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Piastów | |||
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym