Rozkład jazdy linii 107
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Jana z Czarnolasu (44712)
- Kierunek: Police Wyszyńskiego Polana
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Bogumińska Park | |
2 | 1 | Hoża | |
3 | 1 | Ostrowska | |
4 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
5 | 1 | Bogumińska | |
6 | 1 | Pokoju | |
7 | 1 | Nehringa | |
9 | 2 | Kolonistów | |
10 | 1 | Dojazdowa | |
11 | 1 | Zagórskiego | |
12 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
13 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
14 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
15 | 1 | Przęsocin Centralna | |
16 | 1 | Przęsocin Radosna | |
18 | 2 | Police Ofiar Stutthofu | |
19 | 1 | Police Palmowa | |
20 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
22 | 2 | Police Dąbrówka | |
23 | 1 | Police Przybora | |
25 | 2 | Police Piłsudskiego Rondo | |
26 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
28 | 2 | Police Osiedle Chemik | |
29 | 1 | Police Wyszyńskiego Polana (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym