Rozkład jazdy linii 107
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Szosa Polska Ranczo (47612)
- Kierunek: Police Wyszyńskiego Polana
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- 00
- W dniu 28.03.2024 (czwartek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Ogrody „Neptun” | ||
1 | Szosa Polska Ranczo (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
2 | 1 | Przęsocin Centralna | |
3 | 1 | Przęsocin Radosna | |
5 | 2 | Police Ofiar Stutthofu | |
6 | 1 | Police Palmowa | |
7 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
9 | 2 | Police Dąbrówka | |
10 | 1 | Police Przybora | |
12 | 2 | Police Piłsudskiego Rondo | |
13 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
15 | 2 | Police Osiedle Chemik | |
16 | 1 | Police Wyszyńskiego Polana (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym