Rozkład jazdy linii 107
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Police Wyszyńskiego (51711)
- Kierunek: Police Wyszyńskiego Polana
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Ogrody „Neptun” | ||
1 | Szosa Polska Ranczo | ||
1 | Przęsocin Kościelna | ||
1 | Przęsocin Centralna | ||
1 | Przęsocin Radosna | ||
2 | Police Ofiar Stutthofu | ||
1 | Police Palmowa | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
2 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police Osiedle Chemik | |
3 | 1 | Police Wyszyńskiego Polana (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym