Rozkład jazdy linii 521
Linia autobusowa nocna
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:52 | Godzina 0:52 | Godzina 1:52 | Godzina 4:16 |
23 | Godzina 23:52 |
---|---|
0 | Godzina 0:52 |
1 | Godzina 1:52 |
2 | |
3 | |
4 | Godzina 4:16 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:52 | Godzina 0:52 | Godzina 1:52 | Godzina 3:15 | Godzina 4:16 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:52 |
---|---|
0 | Godzina 0:52 |
1 | Godzina 1:52 |
2 | |
3 | Godzina 3:15 |
4 | Godzina 4:16 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny | |||
1 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Brama Portowa | |
3 | 1 | Plac Zwycięstwa | |
3 | 0 | Krzywoustego | |
4 | 1 | Plac Kościuszki | |
6 | 2 | Turzyn Dworzec | |
7 | 1 | 26 Kwietnia | |
8 | 1 | Osiedle Przyjaźni | |
9 | 1 | Witkiewicza Szkoła | |
10 | 1 | Derdowskiego | |
10 | 0 | Żwirki i Wigury | |
11 | 1 | Czorsztyńska | |
13 | 2 | Wernyhory | |
14 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
15 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
16 | 1 | Zawadzkiego | |
17 | 1 | Arena Szczecin | |
18 | 1 | Szafera | |
19 | 1 | Osiedle Zawadzkiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym