Rozkład jazdy linii 521
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Zawadzkiego Kościół (32112)
- Kierunek: Osiedle Zawadzkiego
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:07 | Godzina 1:07 | Godzina 3:07 | Godzina 4:31 |
0 | Godzina 0:07 |
---|---|
1 | Godzina 1:07 |
2 | |
3 | Godzina 3:07 |
4 | Godzina 4:31 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:07 | Godzina 1:07 | Godzina 2:07 | Godzina 3:30 | Godzina 4:31 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
0 | Godzina 0:07 |
---|---|
1 | Godzina 1:07 |
2 | Godzina 2:07 |
3 | Godzina 3:30 |
4 | Godzina 4:31 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny | |||
1 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
0 | Krzywoustego | ||
1 | Plac Kościuszki | ||
2 | Turzyn Dworzec | ||
1 | 26 Kwietnia | ||
1 | Osiedle Przyjaźni | ||
1 | Witkiewicza Szkoła | ||
1 | Derdowskiego | ||
0 | Żwirki i Wigury | ||
1 | Czorsztyńska | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Zawadzkiego Kościół (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zawadzkiego | |
2 | 1 | Arena Szczecin | |
3 | 1 | Szafera | |
4 | 1 | Osiedle Zawadzkiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym