Rozkład jazdy linii 522
Linia autobusowa nocna
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:18 | Godzina 3:18 |
0 | Godzina 0:18 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:18 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:18 | Godzina 3:13 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
0 | Godzina 0:18 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:13 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:18 | Godzina 1:21 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
0 | Godzina 0:18 |
---|---|
1 | Godzina 1:21 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Warszewo | |||
0 | Szwedzka | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
0 | Łączna | ||
1 | Czeska | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Rostocka | ||
Rostocka | |||
0 | Kresowa | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Bandurskiego | ||
1 | Pasterska | ||
0 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
1 | 1 Maja | ||
1 | Cyryla i Metodego | ||
1 | Boguchwały | ||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Kołłątaja | ||
1 | Lubomirskiego | ||
0 | Plac Witosa | ||
1 | Rayskiego | ||
1 | Plac Rodła | ||
0 | Plac Rodła | ||
0 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
1 | Celna | ||
0 | Energetyków | ||
1 | Port Centralny | ||
1 | Parnica | ||
2 | Merkatora | ||
1 | Basen Górniczy | ||
1 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
1 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
1 | Plac Słowiański | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
1 | Warmińska | ||
Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |||
1 | Dąbie Osiedle | ||
2 | Wolińska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Kniewska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
2 | 1 | Lubczyńska | |
3 | 1 | Załom Parkowa | |
5 | 2 | Załom Kościół | |
7 | 2 | Kablowa | |
7 | 0 | Załom Szkoła | |
9 | 2 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym