Rozkład jazdy linii 526
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Piaskowa Szkoła (52411)
- Kierunek: Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:06 | Godzina 4:00 |
1 | Godzina 1:06 |
---|---|
2 | |
3 | |
4 | Godzina 4:00 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:06 | Godzina 4:00 | ||||||
Ważny od 19.02.2024 |
1 | Godzina 1:06 |
---|---|
2 | |
3 | |
4 | Godzina 4:00 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny | |||
1 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Wały Chrobrego | ||
1 | Teatr Polski | ||
1 | Dubois | ||
1 | Antosiewicza | ||
2 | Lubeckiego | ||
1 | Dobromiry | ||
1 | Ludowa | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Strzałowska | ||
1 | Światowida | ||
1 | Lipowa | ||
1 | Gocław | ||
2 | Nad Odrą | ||
1 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
2 | Orłowska | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Police Cisowa | ||
0 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Wojska Polskiego | ||
1 | Police Rynek | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
0 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
0 | Police Szpital | ||
1 | Police Grzybowa | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
2 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
2 | 0 | Police Klub Nauczyciela | |
4 | 2 | Police Tanowska | |
6 | 2 | Police Zajezdnia (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym