Rozkład jazdy linii 7
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Objaśnienia:
- B
- Kurs tylko do przystanku „Plac Gałczyńskiego” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wojska Polskiego
- C
- Kurs tylko do przystanku „Antosiewicza” i dalej zjazd do zajezdni Golęcin przez ul. Stalmacha
- G
- Kurs tylko do przystanku „Brama Portowa” i dalej zjazd do zajezdni Golęcin przez pl. Rodła – ul. Malczewskiego – ul. Antosiewicza
- 00
- ? Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Hangarowa | ||
4 | Basen Górniczy | ||
1 | Merkatora (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Parnica | |
4 | 2 | Port Centralny | |
6 | 2 | Energetyków | |
7 | 1 | Celna | |
9 | 2 | Wyszyńskiego | |
11 | 2 | Brama Portowa | |
13 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
16 | 3 | Plac Kościuszki | |
18 | 2 | Turzyn | |
20 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
22 | 2 | Wawrzyniaka | |
24 | 2 | Plac Gałczyńskiego | |
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
Wawrzyniaka | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Piastów | |||
26 | 2 | Piotra Skargi | |
28 | 2 | Felczaka | |
30 | 2 | Plac Szarych Szeregów | |
31 | 1 | Plac Grunwaldzki | |
33 | 2 | Plac Rodła | |
Brama Portowa | |||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
38 | 5 | Matejki | |
40 | 2 | Parkowa | |
43 | 3 | Dubois | |
44 | 1 | Antosiewicza | |
45 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) | |
Lubeckiego | |||
Dobromiry | |||
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) |
Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym