Rozkład jazdy linii 529
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Szkoła Salezjańska (20514)
- Kierunek: Zawadzkiego lub Jaworowa
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:35 | Godzina 0:43 | Godzina 1:35 | Godzina 3:45 | Godzina 4:45 |
23 | Godzina 23:35 |
---|---|
0 | Godzina 0:43 |
1 | Godzina 1:35 |
2 | |
3 | Godzina 3:45 |
4 | Godzina 4:45 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:35 | Godzina 0:43 | Godzina 1:35 | Godzina 2:55 | Godzina 3:45 | Godzina 4:45 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:35 |
---|---|
0 | Godzina 0:43 |
1 | Godzina 1:35 |
2 | Godzina 2:55 |
3 | Godzina 3:45 |
4 | Godzina 4:45 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:35 | Godzina 0:43 | Godzina 1:35 | Godzina 3:45 | Godzina 4:45 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:35 |
---|---|
0 | Godzina 0:43 |
1 | Godzina 1:35 |
2 | |
3 | Godzina 3:45 |
4 | Godzina 4:45 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Jaworowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Zawiszy | ||
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | ||
1 | Sowińskiego | ||
1 | Potulicka | ||
1 | Kusocińskiego | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Starkiewicza | ||
1 | Dunikowskiego | ||
0 | Milczańska | ||
1 | Białowieska | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
2 | Cukrowa | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
1 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Zielona | ||
1 | Poronińska | ||
1 | Krakowska – Rubież | ||
1 | Wrocławska | ||
1 | Kwiatowa | ||
1 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Piękna | |
1 | 0 | Ogrody „Santocka” | |
2 | 1 | Santocka | |
3 | 1 | Zielonogórska | |
4 | 1 | Kmieca | |
6 | 2 | Taczaka | |
7 | 1 | Łukasińskiego | |
8 | 1 | Kleeberga | |
9 | 1 | Reduty Ordona | |
10 | 1 | Wernyhory | |
11 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
12 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
13 | 1 | Zawadzkiego | |
Rondo Olszewskiego | |||
Tor Kolarski | |||
Goplana | |||
Kasyno | |||
Głębokie | |||
Jaworowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym