Rozkład jazdy linii 529
Linia autobusowa nocna
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:08 | Godzina 0:08 | Godzina 4:12 |
23 | Godzina 23:08 |
---|---|
0 | Godzina 0:08 |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | Godzina 4:12 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:08 | Godzina 0:08 | Godzina 4:12 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:08 |
---|---|
0 | Godzina 0:08 |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | Godzina 4:12 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:08 | Godzina 0:08 | Godzina 4:12 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:08 |
---|---|
0 | Godzina 0:08 |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | Godzina 4:12 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Jaworowa (bieżący przystanek) | |||
Głębokie | |||
Kasyno | |||
Goplana | |||
Tor Kolarski | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zawadzkiego | |||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Reduty Ordona | ||
1 | Kleeberga | ||
1 | Łukasińskiego | ||
2 | Taczaka | ||
2 | Zielonogórska | ||
1 | Santocka | ||
1 | Ogrody „Santocka” | ||
1 | Piękna | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
0 | Ku Słońcu | ||
1 | Kwiatowa | ||
1 | Wrocławska | ||
1 | Krakowska – Rubież | ||
1 | Poronińska | ||
1 | Zielona | ||
1 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
1 | Cukrowa | ||
2 | Reda | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Białowieska | ||
1 | Milczańska | ||
1 | Dunikowskiego | ||
1 | Starkiewicza | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Kusocińskiego | ||
1 | Potulicka | ||
1 | Sowińskiego | ||
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | ||
0 | Plac Zawiszy | ||
1 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym